Profilaktyka - piękny biust to zdrowy biust

02-10-2023

Piękny biust to zdrowy biust! Czyli pokrótce o tym, jak badać swoje piersi, by móc cieszyć się piękną bielizną, a nie martwić chorobą!

Etap 1 - oglądanie piersi przed lustrem: z rękoma swobodnie opuszczonym wzdłuż ciała, z rękoma zgiętymi w łokciach i ułożonym za głową, z rękoma opartymi mocno na biodrach

Etap 2 - badanie palpacyjne piersi, badanie prowadzimy okrężnym ruchem trzema palcami dłoni w pozycji stojącej

Etap 3 - badanie palpacyjne piersi w pozycji leżącej - wykonywane tak samo, jak w etapie drugim

Wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, stwardnienia, guzki, niepokojąca wydzielina, zmiana kształtu lub symetrii piersi, zmiany w brodawkach - niezwłocznie konsultujemy z lekarzem!

Kobiety - pamiętajcie! Najważniejsza jest profilaktyka!

Aby móc cieszyć się piękną i dobrze dopasowaną bielizną, by czuć się kobieco w seksownym biustonoszu, musicie pamiętać przede wszystkim o zdrowiu! Co roku na raka piersi umiera mnóstwo kobiet, a jak wiadomo ? lepiej zapobiegać, niż leczyć!

 

 

 

bielizna damska, sklepy z bielizną, dobra bielizna damska, bielizna damska, sklep internetowy, bielizna damska online, strona z bielizną damską, hurt bielizny damskiej, hurt bielizny, hurtownia bielizny, hurtownia damska, sklepy z bielizna, bielizna, damska, bielizna dla kobiet, bielizna dla pań, bielizna dla pan, jakość, jakosc, hurt, hurtownia, sklep stacjonarny, zakupy online, brafitting, stanik, biustonosz, typy bielizny, bielizna męska, bielizna meska, hurtownia męska, hurtownia meska, profilaktyka, rak piersi, nowotwór, nowotwor