Moda unisex

11-05-2023

Czym jest unisex?

To styl ubierania, który od dłuższego już czasu podbija modowy świat! Jest dążeniem do wyzwolenia i przełamania stereotypów, co skrzętnie wykorzystuje współczesny marketing!

Dzisiaj przedstawimy Wam kilka rad, jak stworzyć garderobę unisex!

Do mody takiej zaliczamy, np. oversizowe bluzy, szorty o różnych krojach i kolorach, spodnie wiązane na troczki, podkoszulki i t-shiry, jak i również szorty plażowe, które teraz ? na wiosnę i lato ? na nowo zrobią furorę! I uwierzcie, pasują zarówno na kobiece, jak i męskie ciało!

Propozycje tego typu stylizacji ma dla Was chociażby marka Atlantic, dostępna w naszym sklepie! Poczekajcie jeszcze chwilę, a zaleje Was fala kolorowych szortów i t-shirtów na każdą okazję, w każdym możliwym rozmiarze!

A co z bielizną?

Otóż - kto powiedział, że kobieta nie może zainwestować w majtki kroju bokserek, a współczesny mężczyzna nie może pokusić się o bardziej skąpą bieliznę? Dla mężczyzn również stworzyli stringi!

O co zatem chodzi w modzie unisex?

O to, by czuć się wolnym i być czuć się komfortowo, jednocześnie przełamując stereotypy ? co do kroju odzieży i bielizny, rozmiaru, kolorystyki!

bielizna damska, sklepy z bielizną, dobra bielizna damska, bielizna damska, sklep internetowy, bielizna damska online, strona z bielizną damską, hurt bielizny damskiej, hurt bielizny, hurtownia bielizny, hurtownia damska, sklepy z bielizna, bielizna, damska, bielizna dla kobiet, bielizna dla pań, bielizna dla pan, jakość, jakosc, hurt, hurtownia, sklep stacjonarny, zakupy online, brafitting, stanik, biustonosz, typy bielizny, bielizna męska, bielizna meska, hurtownia męska, hurtownia meska