Jak dobrać odpowiedni stanik? Słów kilka o brafittingu, czyli sztuce idealnego doboru stanika

02-10-2023

Drogie panie, czy potraficie w prawidłowy sposób dopasować biustonosz?

Jeśli wahacie się nad odpowiedzią, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak zrobić to w odpowiedni sposób!

Jeśli jednak porady nie są wystarczające, pamiętajcie, że odwiedzając nasz sklep stacjonarny, pomożemy Wam dobrać odpowiednią bieliznę. Służymy poradą oraz fachową wiedzą z zakresu brafittingu!

Dobry biustonosz powinien być przede wszystkim wygodny i dobrze dopasowany do naszego biustu.

Rozmiar stanika składa się z liter i cyfr. Cyfry odpowiadają za obwód naszej klatki piersiowej pod biustem, z kolei litery odpowiadają wielkości miseczki.

Jak zatem zmierzyć się w poprawny sposób?

Po pierwsze - mierzymy się pod biustem! Należy stanąć prosto, z rękoma swobodnie opuszczonymi wzdłuż ciała. Możemy poprosić bliską osobę o pomoc w pomiarze obwodu. Pomiaru dokonujemy miarą krawiecką, lekko ściągając się miarką. Pamiętajcie, że miarka musi być na tej samej wysokości ciała zarówno z przodu, jak i z tyłu! Pomiaru dokonujemy bez ubrania.

Po drugie - mierzymy się w biuście, by określić rozmiar miseczki. Pomiaru dokonujemy w biustonoszu - najlepiej miękkim. Miarkę przykładamy w najszerszym punkcie piersi, na wysokości brodawek. Miarka powinna leżeć równo i z przodu i z tyłu! Mierząc miseczkę proponujemy pochylić się w przód i w tej pozycji dokonywać pomiaru.

Po trzecie - sprawdzamy tabelę rozmiarów i wybieramy idealny dla siebie biustonosz!

Proste? Myślimy, że ten krótki poradnik naprowadzi Was, jak można dopasować stanik w odpowiedni sposób. Przypominamy - nasz sklep stacjonarny w Galerii Sucholeskiej służy Wam pomocą w zakresie doboru bielizny! Jeśli martwicie się, że nie zrobicie tego w poprawny sposób - czekamy właśnie na Was!

bielizna damska, sklepy z bielizną, dobra bielizna damska, bielizna damska, sklep internetowy, bielizna damska online, strona z bielizną damską, hurt bielizny damskiej, hurt bielizny, hurtownia bielizny, hurtownia damska, sklepy z bielizna, bielizna, damska, bielizna dla kobiet, bielizna dla pań, bielizna dla pan, jakość, jakosc, hurt, hurtownia, sklep stacjonarny, zakupy online, brafitting, stanik, biustonosz, typy bielizny, bielizna męska, bielizna meska, hurtownia męska, hurtownia meska, brafitting, dobór stanika, dobor stanika