Zniżki dla naszych klientów

 

Cieszymy się gdy nasi Klienci wracają do naszego Sklepu i dokonują ponownie zakupów. Doceniając Państwa zaufanie wprowadziliśmy program upustów dla naszych stałych Klientów[1]. O wysokości rabatów decyduje wartość Państwa dotychczasowych zamówień. Im większa będzie wartość dotychczasowych zakupów, tym wyższe zniżki otrzymają Państwo na zakupy.

  • W przypadku dokonania zakupów za minimum 50 zł[2] przysługuje Państwu zniżka 2% na kolejne zakupy.
  • W przypadku dokonania zakupów za minimum 100 zł przysługuje Państwu zniżka 3% na kolejne zakupy.
  • W przypadku dokonania zakupów za minimum 300 zł przysługuje Państwu zniżka 4% na kolejne zakupy.
  • W przypadku dokonania zakupów o wartości powyżej 800 zł przysługuje Państwu zniżka 5% na kolejne zakupy.

Aktualna informacja o poziomie zniżki będzie widoczna po zalogowaniu się do Państwa konta.

Zniżka za zapisanie się do newslettera

Dzięki zapisaniu się do naszego newslettera, oprócz dostępu do promocji i ofert specjalnych, otrzymają Państwo jednorazową zniżkę w wysokości 10% do wykorzystania podczas następnych zakupów w naszym Sklepie. Kody rabatowe uprawniające do zniżki wysyłamy w każdy piątek.

Zniżki za recenzję produktu

Zależy nam bardzo na Państwa opinii na temat produktów oferowanych w naszym Sklepie. Dlatego też chcemy wynagrodzić Państwa czas i zaangażowanie poprzez zniżki na kolejne Państwa zakupy w naszym Sklepie. Za pierwszą wartościową recenzję danego produktu wynagrodzimy Państwa upustem w wysokości 5% na następne zakupy, w przypadku kolejnych wartościowych recenzji danego produktu Państwa zniżka będzie wynosić 3%. 

Podczas dodawania recenzji prosimy o zalogowanie się na swoje konto lub przesłanie do nas adresu e-mail na który będziemy mogli wysłać kod uprawniający do zakupów ze zniżką. Kody rabatowe wysyłamy w każdy piątek.

Zniżki w naszym Sklepie się nie sumują, w przypadku możliwości skorzystania z dwóch lub więcej zniżek system wybierze najwyższą zniżkę.


Wartość minimalna zamówienia

W naszym sklepie nie ma minimalnej wartosci zamówienia. Istnieje tylko jeden wyjątek od tej reguły - w przypadku korzystania z bonu wartościowego na zakupy minimalna wartość zakupó bez kosztów transportu to 50 zł.

Rabaty nie sumują się.

[1] Dla Klientów posiadających konto w naszym Sklepie.

[2] Wartości odnoszą się do ceny zamówienia bez kosztów przesyłki.